Šťáva z Goji, fontána mládí a dobrého zdraví!

Šťáva z Goji neboli kustovnice čínské (latinsky Lycium Barbarum) je bohatá na polysacharidy a další látky, které jsou velmi prospěšné pro náš imunitní systém a celkovou vitalitu. Díky pití Goji šťávy může naše tělo nejlépe využít všechny živiny, minerály a vitamíny v ovoci přítomné. Užívání Goji v této podobě je zvláště účinné díky vysoké vstřebatelnosti živin sliznicí střev přičemž je potřeba pít šťávu z Goji na lačno!

Goji šťáva

Šťáva z Goji

Šťáva z Goji

Šťáva se z Goji získává lisováním za studena z čerstvých plodů Goji Berry. Na jeden litr šťávy je zapotřebí až 6 kg čerstvých plodů! Goji Berry je ovoce s nejvyšším obsahem antioxidantů na světě. Antioxidanty jsou známé jako látky působící proti stárnutí buněk. Goji šťáva je tak koncentrovaným zdrojem mládí a dobrého zdraví.

Koktejl s Goji

Goji šťáva se často míchá s džusy z jiného ovoce či zeleniny. Udělejte si svůj koktejl přimícháním jiných 100% Bio džusů až už koupených nebo připravených doma a pijte tak zvláště výživný a chutný nápoj bohatý na vitamíny, antioxidanty a stopové prvky. Protože je ovšem obtížné sehnat čerstvé ovoce, můžete si vypěstovat vlastní kustovnici čínskou doma.

Výborně se ke šťávě z Goji hodí například mrkvový džus. V tomto případě je množství beta-karotenu výjimečně vysoké, protože kustovnice obsahuje ještě více beta karotenu než mrkev! Goji džus také můžete smíchat s brusinkovým, pomerančovým či ananasovým džusem, anebo s džusem z exotického manga nebo guavy.

Výhody Bio šťávy z Goji

100% Bio Goji šťáva je zcela přírodní, neobsahuje konzervanty ani umělá barviva a jiné přidané chemické látky. Šťáva se prodává v lahvích od 300 ml do 1 litru. Doporučené dávkování Goji 100% štávy je vyznačeno na etiketě a obvykle je to 30-60 ml denně. Vliv kustovnice na zdraví je zvláště pozitivní.

Vyhněte se Goji a alkoholu!

Goji šťáva je velmi energizující nápoj a proto není vhodné jej kombinovat s pitím alkoholických nápojů či jí do alkoholu přimíchávat. Goji je především doplněk stravy určený ke zlepšení zdraví a vitality našeho organizmu a alkohol tyto účinky naopak potlačuje.

One Response

  1. miriam kubaska